Sztuka Katany Y-S 2.0 „Second thoughts“ autor Wojciech Woś

999.00 

Wysokiej jakości jeansowa katana inspirowana sztuką uliczną lat 90.

Każda nasza katana została zaprojektowana i wykonana w Polsce. Etycznie.

Skład:

  • denim 100% bawełna
  • metalowe napy

Krój:

  • krój oversize
  • unisex

Delikatne pranie ręczne w maksymalnie 30 st.
Czas dostawy uzależniony jest od wybranego sposobu nadania przesyłki

Brak na stanie
 

Opis

Wysokiej jakości jeansowa katana z limitowanej serii Y-S 2.0 Sztuka Katany. Ta designerka kurtka to unikat i małe dzieło sztuki. Została zaprojektowana we współpracy z artystą w pojedynczym egzemplarzu. Kupując ją masz pewność, że stałeś się kolekcjonerem polskiej sztuki ulicznej. Wspierasz lokalnych przedsiębiorców oraz budujesz świadomość kulturalną i konsumencką.

Wojciech Woś to artysta na codzień mieszkający w Berlinie, wcześniej przez dłuższy czas mieszkał w Londynie. Wojciech jest malarzem, który skupia się na pięknie ciała ludzkiego. Ostatnio jego prace przeszły bardziej w tematy równości i zaznaczenia różnorodności osób homoseksualnych, transseksualnych, osób z różnymi kolorami skory. Porusza również tematy schizofrenii, depresji i samotności. Wojciech jest absolwentem Fine Arts w SWC w Irlandii Północnej.
Publikacje z jego obrazami znajdują się w polskich i irlandzkich czasopismach. Wojtek o swoich pracach: „Traktuje moje obrazy jak swojego rodzaju dziennik, w którym nie pisze, ale obrazuje moje myśli.” Jego praca to wycieczka w głąb duszy.

Dodatkowe informacje

Rozmiar

S-M

Tabela rozmiarów

Tabela rozmiarów

S-M L-XL
A – długość (cm) 66 76
B – szerokość (cm) 53 56
C – rękaw (cm) 61 66