Sztuka Katany Y-S 2.0 „Wolny Elektron“ autor Wolneelektrony

999.00 

Wysokiej jakości jeansowa katana inspirowana sztuką uliczną lat 90.

Każda nasza katana została zaprojektowana i wykonana w Polsce. Etycznie.

Skład:

  • denim 100% bawełna
  • metalowe napy
  • łańcuch

Krój:

  • oversize
  • unisex

Delikatne pranie ręczne maksymalnie w 30 st.
Czas dostawy uzależniony jest od wybranego sposobu nadania przesyłki

Wyczyść
 

Opis

Wysokiej jakości jeansowa katana z limitowanej serii Y-S 2.0 Sztuka Katany. Ta designerka kurtka to unikat i małe dzieło sztuki. Została zaprojektowana we współpracy z artystą w pojedynczym egzemplarzu. Kupując ją masz pewność, że stałeś się kolekcjonerem polskiej sztuki ulicznej. Wspierasz lokalnych przedsiębiorców oraz budujesz świadomość kulturalną i konsumencką.

Wolneelektrony to koncept, którego założycielką jest Justyna – architekt, projektant bielizny eco, współwłaścicielka marki modowej NNJL wear, empatyczna postać wielu talentów. Po wielu przemianach jakie spotykały wolneelektrony do współpracy zaprosiła Judytę – psychologa, menadżerkę, osobę twardo stąpającą po ziemii.
Biżuteria wolneelektrony istnieje na rynku od 2012 i wraz ze zmianami, których doświadczają kolejne pokolenie rozwija się w takim samym tempie. Inspiracje znajduje w ludziach, pozwalając im na ekspresję prawdziwego ja, docierając do sedna ich realnej tożsamości.
Ciężka a zarazem delikatna, pełna dysonansów biżuteria stworzona jest ręcznie z nieoczywistych materiałów uszlachetnianych kamieniami, złotem, srebrem. Nie ogranicza się do płci – jest dla każdego.

Dodatkowe informacje

Rozmiar

S-M

Tabela rozmiarów

Tabela rozmiarów

S-M L-XL
A – długość (cm) 66 76
B – szerokość (cm) 53 56
C – rękaw (cm) 61 66