Sztuka Katany Y-S 2.0 „ Shhhhh“ autor Jan Maciej Bojko NIUANS

999.00 

Wysokiej jakości jeansowa katana inspirowana sztuką uliczną lat 90.

Każda nasza katana została zaprojektowana i wykonana w Polsce. Etycznie.

Skład:
  • denim 100% bawełna
  • metalowe napy

Krój:

  • oversize
  • unisex

Delikatne pranie ręczne maksymalnie w 30 st.

Czas dostawy uzależniony jest od wybranego sposobu nadania przesyłki

Brak na stanie
Wyczyść
 

Opis

Wysokiej jakości jeansowa katana z limitowanej serii Y-S 2.0 Sztuka Katany. Ta designerka kurtka to unikatowe dzieło sztuki. Została zaprojektowana we współpracy z artystą w pojedynczym egzemplarzu. Kupując ją masz pewność, że stałeś się kolekcjonerem polskiej sztuki ulicznej. Wspierasz lokalnych przedsiębiorców oraz budujesz świadomość kulturalną i konsumencką.

Jan Maciej Bojko to uważny, wnikliwy i krytyczny kontestator codzienności. Maciej o sobie mówi tak: „Jest u mnie pewien dualizm w twórczości plastycznej – z jednej strony zawsze pociągały mnie i inspirowały tematy figuratywne, opisowe czy wręcz publicystyczne. Z drugiej strony niezmiernie cenię sztukę abstrakcyjną i konceptualną, w której najważniejszym czynnikiem zawsze był jakiś wewnętrzny element poznania siebie czy świata, ale bez żadnej nachalnej instrukcji jak ten świat czytać.”
Od początku lat dwutysięcznych poszukujący artystycznych form wyrazu, co zaowocowało kilkoma wystawami malarstwa i rysunku oraz tytułem magistra sztuki.
Maciej jest zafascynowany sztuką tatuażu. Związany z nią jest od pierwszych polskich konwencji, na których podglądał tuzy polskiej sceny tatuażu. W latach 2008-2014 właściciel Studia Tatuażu Niuans w Toruniu, które z powodzeniem, kierowało się witkiewiczowskim podejściem do klienta. Od 2014 roku szczęśliwie związany z sopocką Cykadą.

Dodatkowe informacje

Rozmiar

S-M

Tabela rozmiarów

Tabela rozmiarów

S-M L-XL
A – długość (cm) 66 76
B – szerokość (cm) 53 56
C – rękaw (cm) 61 66