Sztuka Katany Y-S 2.0 „Samuraj katana“ autor Maciej Pestka

999.00 

Sztuka Katany inspirowana jest ulicznym stylem rodem z lat 90.

Każda katana to unikatowe dzieło sztuki.

Zaprojektowano i uszyto w Polsce. Etycznie.

Skład:
  • denim 100% bawełna
  • metalowe napy

Krój:

  • oversize
  • unisex

Delikatne pranie ręczne maksymalnie w 30 st.

Czas dostawy uzależniony jest od wybranego sposobu nadania przesyłki

Na stanie

 

Opis

Wysokiej jakości jeansowa katana z limitowanej serii Y-S 2.0 Sztuka Katany.

Wyróżnia ją lekki oversize, praktyczne kieszenie i piękny kolor denimu. Ta designerka kurtka to unikatowe dzieło sztuki, klasyczna forma i niepowtarzalny wzór. Została zaprojektowana we współpracy z artystą w pojedynczym egzemplarzu. Kupując ją, masz pewność, że stałeś się kolekcjonerem polskiej sztuki ulicznej. Wspierasz lokalnych przedsiębiorców oraz budujesz świadomość kulturalną i konsumencką. Każda nasza katana została zaprojektowana i wykonana w Polsce. Etycznie.

Maciej Magic Pestka

Soczyste i często prowokacyjne fotografie to jego specjalność. Oparte o pomysł i ubrane w żywe, wyraziste kolory, znajdują swoje miejsce w świecie sztuki oraz fotografii reklamowej i komercyjnej.
Maciej mówi o sobie „artysta wizualny” gdyż swobodnie porusza się pomiędzy medium fotografii, grafiki, książki czy obrazu ruchomego.
Ostatnie 5 lat swojej twórczości poświęcił pracy w Stanach Zjednoczonych, gdzie czerpał inspiracje z żywych kolorów otoczenia, które można zawdzięczać kalifornijskiemu słońcu. Tam też odnalazł zainteresowanie fotografią martwej natury, używając jej jako sposobu na opowiadanie historii.

Dodatkowe informacje

Rozmiar

S-M

Tabela rozmiarów

Tabela rozmiarów

S-M L-XL
A – długość (cm) 66 76
B – szerokość (cm) 53 56
C – rękaw (cm) 61 66