Sztuka Katany Y-S 2.0 „Namaste“ autor Tomasz Pieńczak

999.00 

Wysokiej jakości jeansowa katana inspirowana sztuką uliczną lat 90.

Każda nasza katana została zaprojektowana i wykonana w Polsce. Etycznie.

Skład:

  • denim 100% bawełna
  • metalowe napy

Krój:

  • oversize
  • unisex

Delikatne pranie ręczne w maksymalnie 30 stopniach.
Czas dostawy uzależniony jest od wybranego sposobu nadania przesyłki

Wyczyść
 

Opis

Wysokiej jakości jeansowa katana z limitowanej serii Y-S 2.0 Sztuka Katany. Ta designerka kurtka to unikat i małe dzieło sztuki. Została zaprojektowana we współpracy z artystą w pojedynczym egzemplarzu. Kupując ją masz pewność, że stałeś się kolekcjonerem polskiej sztuki ulicznej. Wspierasz lokalnych przedsiębiorców oraz budujesz świadomość kulturalną i konsumencką.

Tomek jest ilustratorem i designerem. Jego prace występują w złożonych projektach brandingowych, w książkach i magazynach, przestrzeni miejskiej, na plakatach oraz w projektach autorskich. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielił się jako wykładowca oraz prowadzący warsztaty.
Sam o swoich pracach mówi następująco „Od dzieciństwa fascynowały mnie klocki i układanie elementów. Dziś analogicznie do dziecięcej pasji układam ilustrowane części w całość. Podróżuję po całym świecie obserwując ludzi, o których opowiadam w swoich pracach.”
To właśnie ludzie inspirują Tomka najbardziej i najchętniej właśnie ich ilustruje. Jako postępowiec korzysta z nowoczesnych mediów i technik, przy czym chętnie podpiera się tradycyjnymi metodami plastycznymi.

Dodatkowe informacje

Rozmiar

S-M

Tabela rozmiarów

Tabela rozmiarów

S-M L-XL
A – długość (cm) 66 76
B – szerokość (cm) 53 56
C – rękaw (cm) 61 66