Sztuka Katany Y-S 2.0 „Jesteśmy po coś“ autor Paweł Król

1,199.00 

Wysokiej jakości jeansowa katana z limitowanej serii Y-S 2.0 inspirowana sztuką uliczną lat 90.

Każda nasza katana została zaprojektowana i wykonana w Polsce. Etycznie.

Skład:
  • denim 100% bawełna
  • metalowe napy

Krój:

  • oversize
  • unisex

Delikatne pranie ręczne maksymalnie w 30 st.

Czas dostawy uzależniony jest od wybranego sposobu nadania przesyłki

Na stanie

 

Opis

Dwustronna wysokiej jakości jeansowa katana z kapturem z limitowanej serii Y-S 2.0 Sztuka Katany. Ta designerka kurtka to unikatowe dzieło sztuki. Została zaprojektowana we współpracy z artystą w pojedynczym egzemplarzu. Kupując ją masz pewność, że stałeś się kolekcjonerem polskiej sztuki ulicznej. Wspierasz lokalnych przedsiębiorców oraz budujesz świadomość kulturalną i konsumencką.

Paweł Król przez kilkanaście lat mieszkał i tworzył w Londynie. Ostatnimi czasy jego obrazy zobaczyć można w wielu galeriach w Gdańsku. Paweł jest ilustratorem, malarzem i rysownikiem. Tworzy plakaty, grafiki i rysunki, oparte na mocnym kolorze i komiksowej konturowej kresce. Używa tradycyjnych technik rysunkowych.
Inspiruje się wszystkim co nas otacza, ludźmi, maszynami, zjawiskami społecznymi , psami i kotami, retrokomiksami , samochodami, zegarkami, suszonymi kwiatami i muzyką. Kocha niesztampowe wyzwania artystyczne. „Sztuka Katany” od Pawła jest najlepszym przykładem wolności artystycznej. Dwustronną kurtką możesz cieszyć się przez cały rok, a nietuzinkowe wykończenie z pewnością wyróżni Cię z tłumu.

 

Dodatkowe informacje

Rozmiar

S-M

Tabela rozmiarów

Tabela rozmiarów

S-M L-XL
A – długość (cm) 66 76
B – szerokość (cm) 53 56
C – rękaw (cm) 61 66