Sztuka Katany Y-S 2.0 „Głowa w chmurach“ autor Monika Wójtowicz

1,499.00 

Wysokiej jakości jeansowa katana inspirowana sztuką uliczną lat 90.

Każda nasza katana została zaprojektowana i wykonana w Polsce. Etycznie.

Skład:
  • denim 100% bawełna
  • metalowe napy

Krój:

  • oversize
  • unisex

Delikatne pranie ręczne maksymalnie w 30 st.

Czas dostawy uzależniony jest od wybranego sposobu nadania przesyłki

Na stanie

 

Opis

Wysokiej jakości jeansowa katana z limitowanej serii Y-S 2.0 Sztuka Katany. Ta designerka kurtka to unikat i małe dzieło sztuki. Została zaprojektowana we współpracy z artystą w pojedynczym egzemplarzu. Kupując ją masz pewność, że stałeś się kolekcjonerem polskiej sztuki ulicznej. Wspierasz lokalnych przedsiębiorców oraz budujesz świadomość kulturalną i konsumencką.

Monika Wójtowicz zajmuje się malarstwem, live-painting, body painting, performance, charakteryzacją, modą, video-art i custom made. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku edukacja artystyczno-medialna. W 2013 ukończyła z wyróżnieniem Wyższą Szkołę Artystyczną i objęta jest patronatem Artistic Guarantee of Art Imperium, ma na swoim koncie wiele wystaw indywidualnych i zbiorowych oraz performance.
Powiedziała kiedyś o sobie: “Jestem urodzoną wojowniczką, która ma misję i poprzez malarstwo chce pokazać światu nie proste układy kompozycyjne, lecz skomplikowaną strukturę myślenia, nie piękne obrazki, lecz nasycone symboliką wierzenia. Moje obrazy nie uśmiechają się do widza, lecz patrzą prosto w oczy.”
“Sztuka Katany” według Moniki również patrzy prosto w oczy i jest przepełniona symboliką. Monika o swojej twórczości mówi, że: “Malarstwo jest dla Mnie drogą, po której stąpam w czerwonym kapeluszu i parą butów z oczami. Poprzez obrazy i inne, odkrywam siebie i nieodgadnione jeszcze tajemnice, które wiążą światy dzikich ptaków i mieszkańców cudzo-ziemi. Sztuka analityczna z którą jestem związana, wypełnia Moją codzienność…. Czuję się jednością z kroplą farby, która kapie mi spod pędzla.”

 

 

Dodatkowe informacje

Rozmiar

S-M

Tabela rozmiarów

Tabela rozmiarów

S-M L-XL
A – długość (cm) 66 76
B – szerokość (cm) 53 56
C – rękaw (cm) 61 66